ASTROLOJİ 1.040 Görüntülenme 11.03.2019 00:55

11-17 Mart 2019 haftası Koç Burcu Hande Kazanova

Bu hafta etkili haftalardan bir tanesi olacak sevgili Koç’lar. Maddi konularda önemli girişimleriniz varsa bu pazartesi girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Bu hafta Koç burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 11-17 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Koç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta etkili haftalardan bir tanesi olacak sevgili Koç’lar. Maddi konularda önemli girişimleriniz varsa bu pazartesi girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Ancak Merkür’ün gerilediğini unutmadan hareket etmeniz gerekecek. Merkür sizin kadersel alanınızda geriliyordu. 28 Mart’a kadar iletişimsel konularda bazı olaylar ve konuları gözden geçirmeniz gereken dönem olacak sevgili Koç ve yükselen Koç’lar.

Diğer taraftan bu hafta iş ve kariyer alanlarınızda geri planda dursanız bile güçlü insanlardan alacağınız desteklerle işlerinizi kolaylıkla yapacak ve istediğiniz birtakım sonuçlara sahip olacaksınız. Bu hafta abartmadan ilerlemek önemli olmalı.

Geleceğinize yönelik işlerinizde, seyahat planlarınızda, eğitime dayalı konularda  ya da ticari birtakım faaliyetleriniz varsa karşınıza çok çeşitli fırsat ya da şanslar gelebilir. Bunları hayata geçirirken birazcık daha ayaklarınız yere sağlam basmalı  olayları ve koşulları farklı gözden görmeye çalışmalısınız.

Diğer taraftan daha önceden harekete geçilmiş bir konu yeniden karşınıza gelecek ve siz bunu çözmek için cuma günü harekete geçeceksiniz. Bu hafta fikirsel olarak karşınıza güzel şanslar gelecek. Ama bu şansları hayata geçirirken abartmamaya ve tutamayacağınız sözler altına girmemeye özen gösterin. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle