ASTROLOJİ 783 Görüntülenme 11.03.2019 00:50

11-17 Mart 2019 haftası Boğa Burcu Hande Kazanova

Ay, Boğa Burcu’da iken hafta başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Diğer haftalara göre bir tık daha ön planda olan haftalardan bir tanesi olacak.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 11-17 Mart 2019 haftası haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Ay, Boğa Burcu’da iken hafta başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Diğer haftalara göre bir tık daha ön planda olan haftalardan bir tanesi olacak. Hırslarınız, yapmanız gereken işleriniz, harekete geçmeniz gereken konularınız bu pazartesi daha fazla önem kazanıyor.

Hayatınızda önemli değişimleri karşıladığınız bir süreç ve diğer taraftan harekete geçmekten korkmayacaksınız. Eski konu ve olaylar, söylemler ve eski arkadaşlarımla bir araya gelme bu hafta önem kazanırken, çarşamba günü değişik yerlerde değişik insanlardan alacağınız güzel destekler iş alanlarınıza ve sosyal çevre ortamlarınıza olumlu yansıyacak.

Aktiviteler, davetler ve organizasyonlardan yana şansınızın yüksek olduğu haftalardan bir tanesi olacak. Ortak parasal konularda Jüpiter size göz kırpıyor. Yani para ile ilgili konularda karşınıza birden fazla seçenek gelebilir.

Güzel iş teklifleriyle karşılaşabilir, para ile ilgili bir konunun üzerine düşebilirsiniz. Ama bütün bunları yaparken gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz. Cuma günü konu ve olayları gözden geçirecek, önemli bir meseleyi çözüme ulaştırmanın yolunu bulacaksınız.

Hafta sonu gayet etkili ve şanslı olacak. Gezmek, eğlenmek ve dolaşmak anlamında çok fazla abartmamaya özen gösterin. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle