ASTROLOJİ 440 Görüntülenme 11.03.2019 00:30

11-17 Mart 2019 haftası Başak Burcu Hande Kazanova

Dış ortamlara bağlı işlerinizde hızlı bu pazartesi hızlı gelişmeler olacak sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar.

Bu hafta Başak burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 11-17 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Dış ortamlara bağlı işlerinizde hızlı bu pazartesi hızlı gelişmeler olacak sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Kendinizi dışarıya atabilirsiniz, diğer insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz.

Farklı yerler size iyi gelecek. Diğer taraftan geleceğe yönelik atacağınız adımlarda hırslı yönünüzle hareket etmek önemli olacak ama bu hırsınızın düşüncelerinizi ve yapacağınız işlerinizdeki olumlu yönün üstüne geçmemesine özen göstermeniz gerekiyor.

Güçlü insanlardan alacağınız destekler çok yüksek olacak. Bu hafta en büyük desteği özel hayatınızdan alacaksınız. Sevdiğiniz insanın sizi desteklediğini göreceksiniz.

Ev eve aile alanlarınızda önemli gelişmeler ve farklı birtakım fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu fırsatları değerlendirirken koşullarda net olmaya özen göstermelisiniz. Ancak daha önceden konuşulmuş ve tamamlanmamış işleriniz varsa bunlar hakkında kararlar almaya yatkın olacaksınız.

Yepyeni, sıfırdan karşınıza gelecek bir ev fırsatı ya da gayrimenkul ile ilgili bir fırsat sizi zorlayabilir. Hafta sonu gayet güzel geçecek. Aile hayatınızda sevdiklerinize ve aile büyüklerinize tutamayacağınız sözler vermemeniz gerek. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle