ASTROLOJİ 6.862 Görüntülenme 11.03.2019 00:03

11-17 Mart 2019 haftası Balık Burcu Hande Kazanova

Bu hafta yakın çevre iletişiminiz hızlı olacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Diğer taraftan sizi kızdıran birtakım enerjiler ve insanlar da var.

Bu hafta Balık burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 11-17 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Balık burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta yakın çevre iletişiminiz hızlı olacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Diğer taraftan sizi kızdıran birtakım enerjiler ve insanlar da var. Onlara vereceğiniz tepkiler bu pazartesi biraz yüksek olacak. Hızlı hareket etmekten kaynaklı olarak kazalara karşı dikkat etmeniz yine bu pazartesi önem kazanıyor.

Çarşamba günü güçlü insanlardan göreceğiniz destekler önemli olacak. Hayat girişimlerinizde önemli arkadaşlarınız sizi destekleyecekler. Diğer taraftan geleceğe yönelik önemli organizasyonlarınızı harekete geçireceksiniz.

Perşembe ve cumartesi günleri bu anlamda önemli olacak. Karşınıza değişik şans ve fırsatlar gelebilir. Bunları değerlendirirken kariyer hayatınızda daha gerçekçi olmaya özen gösterin.

Değişik şartlar ve fırsatlar farklı konu ve olayları karşınıza getirebilir ve gözden kaçırdığınız detaylar sonrasında başınıza iş açabilir. Hayatınızla ilgili önemli kararlar var. Bu kararların nasıl olması gerektiği konusunda çevrenizden destek alacaksınız.

Tamamlanmamış konular üzerine gitmek bu hafta önemli olacak. Hafta sonu oldukça keyifli bir etki altında olacaksınız. Önemli iş ve toplantılarınız varsa bunları da gönül rahatlığı ile yapacaksınız. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle
Etiketler