ASTROLOJİ 1.381 Görüntülenme 11.03.2019 00:20

11-17 Mart 2019 haftası Akrep Burcu Hande Kazanova

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızda çok çabuk tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Hırslı olabilir ve hırsınızı karşı taraftan çıkarabilirsiniz.

Bu hafta Akrep burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 11-17 Mart 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızda çok çabuk tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Hırslı olabilir ve hırsınızı karşı taraftan çıkarabilirsiniz. Hayatınızda önemli değişimler olacak. Bu değişimlere vereceğiniz tepkiler çok önemli olacak.

Değişimden ve değişmekten korkmayın çünkü hayatınızın bir anlamda yenilenmesi gerekiyor. Daha önceden konuşulmuş konu ve olaylar hayatınızda bu hafta da yer alacak.

Cuma günü önemli bir meseleyi tamamına erdirmek ya da sonuca ulaştırmak anlamında sizi destekleyecek. Çarşamba günü iş alanlarınızda güzel destekleriniz var. İletişimsel ayağınızda insanlardan göreceğiniz destekler yüksek görünüyor.

Diğer taraftan perşembe ve cumartesi günleri parasal yönden güzel seçenekler altında olacaksınız. Bu seçenekleri değerlendirirken riskten mümkün olduğunca kaçınmanız ve birazcık daha sağlam adımlar atmanız gerekecek.

Hem çocuklarınız için, hem aşk hayatınız için, hem eğlence için yapacağınız harcamaların yüksek olduğu haftalardan bir tanesi olacak. Hesabınızı iyi yapın ve ona göre hareket edin sevgili Akrep’ler. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle