ASTROLOJİ 8.683 Görüntülenme 29.03.2019 15:05

1 - 7 Nisan haftası İkizler Burcu Hande Kazanova

Bu hafta seyahatler ya da fikirsel oluşumlarınızla başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Salı ve çarşamba günleri artık işe dönme zamanı.

Bu hafta İkizler burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 1 - 7 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova, İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta seyahatler ya da fikirsel oluşumlarınızla başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu pazartesi değişik insanlarla bir araya gelebilir, düşüncelerinizden bahsedebilir ve toplumsal konularla daha çok ilgili olabilirsiniz.

Salı ve çarşamba günleri artık işe dönme zamanı. Ayaklarınız yere sağlam basmak isteyecek. İş alanlarınızda ve kariyerinizde önemli birtakım konuşmalar içine gireceksiniz. Kariyer hayatınızda birtakım fedakarlıklarınız devrede olabilir.

Yaratıcılık gerektiren konularda ön plana çıkarken detay gerektiren konularda sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Gerçekçilikten çok fazla uzaklaşmayın.

Perşembe günü önemli olacak. Plüto, Güney Ay düğümü ile birleşecek. Plüto büyük iniş ve çıkışları temsil eder. Sizin iş alanlarınızı temsil eden Plüto, sağlık ve iş alanlarınızda yaşayacağınız birtakım değişim ve dönüşümler olacak.

Parasal krizlerle uğraşmak durumunda kalacaksınız. Şartlar çok fazla elinizde olmayabilir. Cuma günü gerçekleşecek Yeniay ile birlikte, geleceğinizi ilgilendirecek önemli konular hızlanmaya başlıyor.

Hem sosyal çevreniz hem arkadaşlıklarınız ve gelecek planlarınız için bu Yeniay’ı kullanmalısınız. Güzel bir hafta olsun.

Sitene Ekle