ASTROLOJİ 2.634 Görüntülenme 29.03.2019 15:00

1 - 7 Nisan 2019 haftası Yay Burcu Hande Kazanova

Bu hafta iletişimsel işleriniz ön planda olacak. Yakın çevrenizin konularına odaklanacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yay’lar.

Bu hafta Yay burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? 1 - 7 Nisan 2019 haftası burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova,Yay burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta iletişimsel işleriniz ön planda olacak. Yakın çevrenizin konularına odaklanacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yay’lar.

Diğer taraftan salı ve çarşamba günleri ev, aile ve yuvanız ve bu alanda yapılması gereken işleriniz devrede olabilir. Aile hayatınızda kararsızlıklarınız yüksek olabilir, sağlığınızla ilgili konu ve olaylar yüzünden vaktinizi evinizde harcıyor olabilirsiniz.

Evle ilgili girişimlerinizde yanılmalara karşı kendinizi açık tutmalısınız. Plüto’nun Güney Ay düğümü ile birleşimi perşembe günü devrede olacak.

Pluto sizin kadersel alanınızın temsilcisi ama para alanınızda gerçekleşecek. parasal konularda kayıplarınızın oluşmaması adına bu hafta büyük işlerinizi es geçmekte fayda var. Finans yönünden zorlanılan haftalardan bir tanesi olacak.

Cuma günü aşk alanlarınızda bir Yeniay gerçekleşecek. Ateş enerjisiyle beraber yeni girişim ve umutlar sizi sarabilir. Çocuğunuzla ilgili konularda hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. Yeniay’da bu alanlarda hızlı girişimleriniz için destekleneceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle