ASTROLOJİ 8.887 Görüntülenme 29.03.2019 15:06

1 - 7 Nisan 2019 haftası Boğa Burcu Hande Kazanova

Bu hafta göz önünde olacağınız yerler kariyer ve işle ilgili konularınız pazartesi günü devrede olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar.

Bu hafta Boğa burcunu aşk, sağlık, kariyer, ekonomi konularında neler bekliyor? Haftalık burç yorumlarını inceleyen Astroloji uzmanı Hande Kazanova 1 - 7 Nisan 2019 haftası haftalık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta göz önünde olacağınız yerler kariyer ve işle ilgili konularınız pazartesi günü devrede olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Salı ve çarşamba günleri sosyal çevre konularınızın daha aktif olduğunu söyleyebiliriz.

Arkadaşlarınız ve onların hayatına karşı, parasal konularda yardım ve fedakarlıklarınız yüksek olabilir. Biraz daha dikkatli ve detaycı olmaya özen göstermelisiniz.

Perşembe günü önemli olacak.  ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızın yöneticisi olan Plüto, Güney Ay düğümü ile birleşecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili, seyahatler ve geleceğinizi ilgilendiren işlerinizle iligili birtakım sıkıntı ve problemler bu dönemde karşınıza gelebilir.

Birtakım krizlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızın kontrolü elinizde olmayacak. Cuma günü bir Yeniay gerçekleşiyor. Bu Yeniay’da hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerekiyor sevgili Boğa’lar.

Yükseleniniz Boğa ise plan yapmaya özen göstermelisiniz. Olayları gözden geçirip olasılıkları değerlendirmelisiniz. Bu Yeniay ‘da büyük işleriniz için harekete geçmemelisiniz. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için faydalı bir Yeniay olacak ama bunun dışında büyük adımlar için desteklenmeyeceksiniz. Güzel bir hafta diliyorum.

Sitene Ekle