İlkyardım Merkezi
TRN İlkyardım
İlkyardım Merkezi
1 Program 10 Cevap 129,333 İzlenme

Müşterilerine şeffaf, finansal olarak erişilebilir ve kolay anlaşılır ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Mutluluğa giden yolun güvenden geçtiğini biliyoruz. Günlük yaşamınızda yolunuza çıkabilecek aksaklıkların giderilmesi için de hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.
 
Misyonumuz

İlk yardımın önemi konusunda farkındalık oluşturacak etkinlikler düzenleyerek toplumsal bilinç oluşmasına katkı sağlamak ve ilk yardım bilincinin geliştirilmesi ,ilkyardım eğitimi almış kişilerin sayısının artırılması ve konuya gereken duyarlılığın gösterilmesi ve eğitimi geniş kitlelere ulaştırmak hedefimiz arasındadır. “Bu yüzden herkesi ilk yardım eğitimlerine davet ediyoruz!

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini eğitimimizin kalbi olarak görüyor ve bütün süreçlerde bu ilkeyi göz önüne alarak sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratıyoruz. Farkındalığın ancak yenilikçi uygulamalar yoluyla hayata geçirileceğinin bilinciyle, sunduğumuz eğitim hizmetlerinin modern ve yaratıcı olması için çaba sarf ediyoruz.

Vizyonumuz

En ileri bilgi ve teknolojinin, yeterli ve tatmin edici düzeyde, zevkli bir ortam içinde sunulduğu, Eğitimiyle örnek bir model oluşturan, Uluslararası düzeyde tanınan ve tercih edilen, katılımcı ve çalışan memnuniyetinin mükemmele ulaştığı, Lider İlk Yardım Eğitim Merkezi olmaktır.

TRN İLKYARDIM
Kaynarca Mah.Aydınlı Yolu Cad.No:137/10 Pendik İstanbul
0216 483 20 23

Daha fazla göster
Daha az göster