Yoga Academy Eğitmeni
Neval Kütük
Yoga Academy Eğitmeni
1 Program 16 Cevap 59,011 İzlenme

1983 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunudur.

Mezuniyet sonrası Nişantaşı Dergisi'nde makale ve deneme yazılarına başlamış, Ya-Da Yayıncılık firmasında editör yardımcılığı görevi ile stajerliğini tamamlamıştır.

Amerikan Hastanesi'nde üstlenmiş olduğu Hasta İlişkileri Sorumluluğu görevi onu yaşam mücadelesinin başlama noktasına getirmiş, daha sonra Wall Street Instıtute firmasında Eğitim Danışmanlığı Uzmanı olmuştur.

2010 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Pedagojik Formasyonunu Tezsiz Yüksek Lisansı tamamlayarak Felsefe Grubu Öğretmenliğine kavuşmuştur. Bundan sonra yıllar onu, Fatih Kız Lisesinde Branş Öğretmenliği, Sultan Selim Kız Meslek Lisesinde Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışman, NTC Uzman Grup Dersanesinde ise Felsefe Öğretmeni ve Deneme Sınavı Yöneticisi yapmıştır.

Yaşantısının en olumlu dönüm noktasını teşkil eden sayfa, annesinin teşvikiyle Yoga Academy merkezine gelmesiyle açılmış, aldığı pozitif enerji, Büyük Üstad Akif Manaf’ın kitaplarıyla birleşince Orijinal Yoga Sistemi'ne olan hayranlığı katlanarak artmıştır.

Orijinal Yoga Sistemi, artık bundan böyle kendisinin olmazsa olmazları arasında yerini bulmuştur. Yürekten inandığı bu sistemi çevresine aktarmanın yanısıra; daha çok gelişmek, geliştirmek ve sağlıklı, mutlu, huzur dolu bir yaşamı yaymak adına Yoga Antrenörü olmaya karar vermiştir.

Daha fazla göster
Daha az göster