Kadın Hastalıkları, Doğum, Tüp Bebek ve Genital Estetik Uzmanı
Erhan Karaalp
Kadın Hastalıkları, Doğum, Tüp Bebek ve Genital Estetik Uzmanı
1 Program 15 Cevap 72,190 İzlenme

Erhan Karaalp, 22 Mart 1982 tarihinde Sakarya’da doğdu. Orta öğrenimini Sakarya Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, doktorluk alanındaki eğitimine başladı.

2006 yılında tamamladığı tıp eğitiminin ardından, 2006-2011 yıllarında Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası alanında 18 aylık mecburi hizmeti boyunca İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bulundu.

Uzmanlık bitirme tezi olarak “Yatarak Tedavi Edilen Ektopik Gebelik Olgularının Risk Faktörlerinin Değerlendirilmesi” konusunda çalışma yürüttü. 2011-2013 tarihinde doktorluk yaptığı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Uzman Doktor unvanına sahip oldu.

2 ay Konya Ereğli Devlet Hastanesi’ nde görev yaptıktan sonra, 2013 yılında İstanbul’a döndü. 1982 doğumlu Karaalp, Göztepe Medicalpark Hastane Kompleksi’nde Operatör Doktor olarak çalışmasının ardından, şu anda İstanbul Ataşehir’de bulunan Alle Sağlık’ta kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

İyi derecede İngilizce bilen Erhan Karaalp’in, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında yurt içi ve yurt dışı bilimsel dergilerde yayımlanmış araştırma ve yayınları ile bu alanda kitap çevirileri mevcuttur.

Branşıyla ilgili gelişmeleri yakından takip eden Erhan Karaalp’in, Laparoskopik ve Histeroskopik Cerrahi, Urojinekolojik Cerrahi ve Genital Estetik Cerrahi; özellikle ilgilendiği konulardır.

Daha fazla göster
Daha az göster