Anne Çocuk Yazarı

Deniz Temur

Anne Çocuk Yazarı

  • 3Program
  • 33Cevap
  • 121,400İzlenme

Deniz Tatarer Temur kimdir?

6 Nisan 1981 doğumlu olan Deniz Temur, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2007 yılında mezun oldu.

Meslek hayatına Cumhuriyet Gazetesi’nde muhabir olarak başlayan Deniz Temur, 2010 yılından bu yana İnternethaber Yayın Grubu’nda haber editörü olarak görev yapıyor.

2012’de anne olmasının ardından Erzurum Atatürk Üniversitesi’nde Çocuk Gelişimi eğitim almaya başlayan Deniz Temur, Kasım 2014’den bu yana elmaelma.com adresinde çocuk gelişimi ve aile koçluğu yazıları yazmaktadır. 

Daha fazla göster
Sayı güneşi nasıl yapılır? Sayı güneşi nasıl yapılır? Sayı çarkı nasıl yapılır? Sayı çarkı nasıl yapılır? Kayıp sayı bulmaca nasıl yapılır? Kayıp sayı bulmaca nasıl yapılır? Yazı yazmaya hazırlık tahtası nasıl yapılır? Yazı yazmaya hazırlık tahtası nasıl yapılır? Büyük harf küçük harf eşleştirme bardakları nasıl yapılır? Büyük harf küçük harf eşleştirme bardakları nasıl yapılır? Yılbaşı çanı nasıl yapılır? Yılbaşı çanı nasıl yapılır? Evde yılbaşı ağacı nasıl yapılır? Evde yılbaşı ağacı nasıl yapılır? Yılbaşı kartı nasıl yapılır? Yılbaşı kartı nasıl yapılır? Plastik tabaktan noel baba nasıl yapılır? Plastik tabaktan noel baba nasıl yapılır? Yılbaşı çelengi nasıl yapılır? Yılbaşı çelengi nasıl yapılır? Çocuk istismarı nedir? Çocuk istismarı nedir? Uyku düzeni nasıl sağlanır? Uyku eğitimi nedir? Uyku düzeni nasıl sağlanır? Uyku eğitimi nedir? Çocuğu uyutmak için sallamalı mı, sallamamalı mı? Çocuğu uyutmak için sallamalı mı, sallamamalı mı? Aileler çocuklarını cinsel istismara karşı nasıl eğitebilir? Aileler çocuklarını cinsel istismara karşı nasıl eğitebilir? Çocuğum her yeri karıştırmak istiyor! Ne yapabilirim? Çocuğum her yeri karıştırmak istiyor! Ne yapabilirim? Çocuğum her şeyi ağlayarak istiyor, ne yapabilirim? Çocuğum her şeyi ağlayarak istiyor, ne yapabilirim? Çocuğum neden yaşıtlarıyla oyun oynamıyor? Çocuğum neden yaşıtlarıyla oyun oynamıyor? Çocuğum geceleri ağlayarak uyanıyor... Neden? Çocuğum geceleri ağlayarak uyanıyor... Neden? Çocuğumdan bir kaç gün ayrı kalacağım, ne yapmam lazım? Çocuğumdan bir kaç gün ayrı kalacağım, ne yapmam lazım? Çocukla kaliteli zaman geçirme nedir? Çocukla kaliteli zaman geçirme nedir? Uyku sorunu nedir? Çocuklar neden uyumayı reddeder? Uyku sorunu nedir? Çocuklar neden uyumayı reddeder? Tacize uğrayan çocuklarda hangi travmalar görülür? Tacize uğrayan çocuklarda hangi travmalar görülür? Kolik neden olur? Kolik neden olur? Çocuğu tacize uğrayan aile ne yapmalı? Çocuğu tacize uğrayan aile ne yapmalı? Çocuğum tatilden sonra okula gitmek istemiyor ne yapabilirim? Çocuğum tatilden sonra okula gitmek istemiyor ne yapabilirim? Tatil sonrası okula dönüşü kolaylaştırmak için neler yapılabilir? Tatil sonrası okula dönüşü kolaylaştırmak için neler yapılabilir? Kolik sancılarında ne yapılmalı? Kolik sancılarında ne yapılmalı? Çocuklar hangi sıklıkta cinsel istismara uğruyor? Çocuklar hangi sıklıkta cinsel istismara uğruyor? Bıngıldak nedir ne zaman kapanır? Bıngıldak nedir ne zaman kapanır? Çocuğumu 1. sınıfa kaydettirmek istemiyorum ne yapmalıyım? Çocuğumu 1. sınıfa kaydettirmek istemiyorum ne yapmalıyım? Okula erken başlamanın sakıncaları nelerdir? Okula erken başlamanın sakıncaları nelerdir? Okula başlama yaşı kaç? Okula başlama yaşı kaç? Okula başlama yaşı kaç olmalıdır? Okula başlama yaşı kaç olmalıdır?

Öne çıkanlar

Tüm cevaplar