Fizik Tedavi, Kök Hücre ve Rehabilitasyon Uzmanı
Aşkın Nasırcılar
Fizik Tedavi, Kök Hücre ve Rehabilitasyon Uzmanı
1 Program 10 Cevap 16,979 İzlenme

Aşkın Nasırcılar 1979 yılında Antalya' da doğdu. İlköğrenimini Barbaros İlkokulu'nda, orta öğrenimini Antalya Koleji ve Akdeniz Kolejleri'nde burslu, liseyi Akdeniz Koleji Fen Lisesi'nde burslu okuyarak tamamladı. 1997 yılında Üniversite sınavında Hacettepe Tıp Fakültesini kazandı, aynı dönem sonunda 19 yaşında iltihaplı romatizmal Ankilozan Spondilit hastalığı tanısı aldı. Okul döneminde sürekli ağrı ve yürüme güçlüğü nedeniyle hayatını kötü etkileyen bu hastalıkla mücadele etti. Rahatsızlığı nedeniyle Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanlığını kendine hedef seçti.2004 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak Uludağ Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon A.B.d' da göreve başladı.

Tıp Fakültesi ve hekimlik eğitimi boyunca romatizmal hastalığına çare arayan Aşkın Nasırcılar Proloterapi, Ozon terapi, Nöral Terapi, Manuel Terapi, Akupunktur, Fitoterapi (Bitkilerle tedavi), Homeopati, Kupa-Hacamat, Detoks, Şelasyon, Biofoton olmak üzere bütüncül tıp yöntemleriyle ve rejenerasyon yani onarım tıbbı ile tanıştı ve kendisine uyguladı. Hastalıkların gelişiminde sadece fiziksel etmenlerin değil günümüzde modern tıp içerisinde henüz tam anlamıyla anlaşılamayan ve açıklanamayan başka etmenlerinde rol aldığını düşünmektedir.

Uzun yıllardır amatörce müzikle ilgilenmektedir, gitar çalıp şarkı söylemektedir, canlı sahne performansları yapmıştır. 2014 yılından beri evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Daha fazla göster
Daha az göster